Hosana církev
Honza Šimek

Jsem nenapravitelný objevovatel. Rád cestuji po světě a mám nutkavou potřebu zjišťovat si co nejvíce informací a souvislostí o daném místě, ať se jedná o přírodní úkaz, historické památky nebo moderní velká města.

Fascinuje mě, jak funguje společnost a tak jsem neustále přilepený na zpravodajských serverech. Člověku by z toho šla možná hlava kolem, a proto jsem moc vděčný za víru v Boha, která mi poskytuje pevný základ a směr, ale právě i širší souvislosti pro objevování vnějšího světa, ale také mého vlastního nitra.

Od malička jsem s rodinou navštěvoval místní církev a viděl, jak víra v Boha pozitivně ovlivňuje životy lidí, včetně mé rodiny. S přibývajícím věkem jsem se však potýkal s otázkami a pochybnostmi ohledně toho, zda církevní život je i pro mě. Měl jsem své sny a vášně, ale cítil jsem, že něco mi chybí. Rozhodl jsem se hledat smysl své existence a objevovat plán samotného stvořitele. Vrátil jsem se k místní církvi, kde jsem našel smysluplnost a reálnou přítomnost živého Boha. Víra mi dala nový smysl a naplnění, které jsem nenašel jinde.

Další videa

Sport 4 all

díky darům, můžeme růst
Sports4All Jiřetín pod Jedlovou darovací QR kód