Hosana církev
26 Google hodnocení
Koen Hooijmans
16/05/2024
Totally unexpected but a really nice spot for a coffee and a bite. We had a nice cappuccino with a piece of chocolate cake and a delicious mozzarella panini. To be honest, the first panini ever which didn’t disappoint me. It’s a modern space with a good atmosphere. Would definitely recommend to have a coffee overhere.
MARCELA Tomčala
30/04/2024
Přesně pro všechny, kteří hledají milé prostředí pro odpočinek, zastavení se od běžného dne. A taky prostor pro "napohodu" 🎂🎉🎁 narozeniny se skvěle zajištěným rautem a naprosto skvělými zákusky A úžasným personálem.
Barbora Staskova
22/04/2024
Super kavárna a moc milá obsluha. Kafe bylo dobré,ceny normální a dortík s ovocem osvěžující a tak akorát sladký. Možná jen hudba mohla být míň popová na skejťácký podnik..🤗 Pokud pojedu do Šluknova, přijdu zas👍
Petr Král
12/04/2024
Skvěla káva, zákusky akorát sladké, mila a vstřícná obsluha, netradičně pojatý interiér, navíc deskový a fotbálek 👍🏻
Jakun Zahradník
30/03/2024
Poklad v srdci Šluknova. Jídlo luxusní, obsluha příjemná, milá a atmosféra klidná, vhodná k relaxu.

Nejsme jenom kavárna. Jsme místem setkávání nejen pro mladé. Nabízíme programy zaměřené na pomoc s překonáváním překážek a orientací v dnešním světě. Poskytujeme individuální poradenství a pořádáme workshopy a kurzy na různá témata. Zajímá tě primární prevence pro školy a třídy? Kontaktuj nás!

Líbí se ti naše komunitní kavárna?

Zvaž prosím finanční podporu...
Další videa

Sport 4 all

díky darům, můžeme růst